УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів

 

 

Як замовити брендову м'яку іграшку?

 

Пропонуємо Вам замовити іграшки, на які ми можемо зробити нанесення Вашого логотипу, мінімальне замовлення - 200шт.

 

Етап 1. Ви телефонуєте в нашу компанію за номером 0679539336, 0634466433

 або відправляєте лист на мейл gulliver_lucky_toys@ukr.net, вказавши ЗАМОВЛЕННЯ брендових ІГРАШКИ в темі листа.

 

Етап 2. Ви обговорюєте проект вашої майбутньої іграшки.

 

- Ви можете надати нам ескізи вашої майбутньої іграшки;

 

- Ви Можете описати, яку іграшку ви б хотіли отримати, і фахівці нашої компанії зроблять зразок вашої майбутньої іграшки;

 

- Ви Можете вибрати будь-яку іграшку з нашого Каталогу, і ми її забрендіруем.

 

Етап 3. Ви вибираєте матеріали, з яких буде виготовлена ​​ваша майбутня іграшка і спосіб нанесення на вашу іграшку логотипу вашої компанії (вишивка на самій іграшці або деталях її одягу; шовкографія на іграшці або деталях її одягу).

 

Етап 4. Ми виготовляємо одиничний зразок вашої іграшки. Вартість розробки зразка, це зшита готова іграшка - 1500 грн c пдв. У цю вартість входить також доопрацювання зразка до його затвердження замовником.

 

 Етап 5. Серійний пошиття брендового іграшки. Мінімальна партія - 500 шт. Якщо іграшка вибирається з Каталогу, мінімальна кількість іграшок, на які буде нанесений логотип компанії - 200 шт.

 

Весь процес при конструктивному діалозі займає не більше 1-го місяця. Нанесення логотипу компанії на іграшку, обрану з Каталогу не перевищує 7 робочих днів.

 

Для рекламної компанії, корпоративної вечірки чи свята ми можемо виготовити функціональні іграшки (подарункові пакети, пакувальні рюкзаки, іграшки-подушки, м'які насадки на подарункові пляшки і т.д.).

Наша компанія має великий досвід виготовлення корпоративних іграшок та сувенірів для провідних компаній України http://gulliver.com.ua/catalog/123.