shipping
Замовлення, оплата та доставка
 
 З 1 червня 2017 року по 31 серпня 2017 року Ви зможете
заощадити на доставці!
Якщо зробите покупку від 2000,00 грн (за оптовими цінами) Ви отримуєте бонус - Безкоштовну доставку по Україні на склад перевізника.
Ваша індивідуальна знижка при купівлі зберігається.
Продавець залишає за собою право, в поодиноких випадках, змінювати умови ації " Безкоштовна доставка"
 

Зверніть увагу! На нашому сайті представлені цінові пропозиції тільки для оптових покупців. Сувенірна продукція та подарункові пакети продаються тільки упаковками. Якщо Ви не зареєстровані в нашому магазині і сума Вашого замовлення менше 1000 грн., Ви можете купити наші товари в роздрібному інтернет-магазині, перейшовши за посиланням http://retail.gulliver.com.ua/

 

Способи оплати:

Готівкова форма
Оплата готівкою можлива тільки при покупці в магазині в Києві. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова форма
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину протягом доби факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка товару:

  1. Cамовивоз з магазину в Києві.
  2. Транспортними компаніями.

Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, які доставлять Ваш товар за вказаною Вами адресою. Вартість доставки товарів розраховується індивідуально відповідно тарифом транспортної компанії.

Компанія «Гулівер Інтернешнл» пропонує взаємовигідне співробітництво спеціалізованим магазинам роздрібної торгівлі: квітковим магазинам, книжковим магазинам, магазинам сувенірами та подарунками, інтер'єрним магазинам, супермаркетам.