УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів

 

Замовлення має бути оплачене протягом 3-5 днів з моменту отримання рахунку.

По закінченню 5 днів воно буде розформовано!

 

ОБРОБКА І ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 7 ДНІВ

З 16.01.2019  МІНІМАЛЬНА СУМА ПОКУПКИ становить 1200 грн.

Зверніть увагу! На нашому сайті представлені цінові пропозиції тільки для оптових покупців. Сувенірна продукція та подарункові пакети продаються тільки упаковками.

shipping
 

Способи оплати:

Готівкова форма
Оплата готівкою можлива тільки при покупці в магазині в Києві. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова форма
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину протягом доби факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка товару:

  1. Cамовивіз із магазину в Києві.
  2. Транспортними компаніями.

Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, які доставлять Ваш товар за вказаною Вами адресою. Вартість доставки товарів розраховується індивідуально відповідно до тарифу транспортної компанії.

Компанія «Гулівер Інтернешнл» пропонує взаємовигідне співробітництво спеціалізованим магазинам роздрібної торгівлі:  квітковим магазинам, книжковим магазинам,  сувенірним та подарунковим, інтер'єрним магазинам, супермаркетам.