shipping
Замовлення, оплата та доставка
 
З 1 ЖОВТНЯ МІНІМАЛЬНА СУМА ПОКУПКИ становить 1000 грн.
 

Зверніть увагу! На нашому сайті представлені цінові пропозиції тільки для оптових покупців. Сувенірна продукція та подарункові пакети продаються тільки упаковками. Якщо Ви не зареєстровані в нашому магазині і сума Вашого замовлення менше 1000 грн., Ви можете купити наші товари в роздрібному інтернет-магазині, перейшовши за посиланням http://retail.gulliver.com.ua/

 

Способи оплати:

Готівкова форма
Оплата готівкою можлива тільки при покупці в магазині в Києві. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова форма
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину протягом доби факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка товару:

  1. Cамовивоз з магазину в Києві.
  2. Транспортними компаніями.

Ми співпрацюємо з транспортними компаніями, які доставлять Ваш товар за вказаною Вами адресою. Вартість доставки товарів розраховується індивідуально відповідно тарифом транспортної компанії.

Компанія «Гулівер Інтернешнл» пропонує взаємовигідне співробітництво спеціалізованим магазинам роздрібної торгівлі: квітковим магазинам, книжковим магазинам, магазинам сувенірами та подарунками, інтер'єрним магазинам, супермаркетам.