УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів
19.08.17 | 11:08
Гулівер Інтернешнл пройшла сертифікацію по ISO 9001-2015!
Гулівер Інтернешнл пройшла сертифікацію по ISO 9001-2015!

Як добре відомо нашим клієнтам, ми завжди дотримуємося принципів професіоналізму і відповідальності. Ми робимо свою роботу не просто добре, а є одними з кращих у своїй сфері. Тепер наша діяльність отримала визнання на офіційному рівні: наша компанія Гулівер Інтернешнл пройшла сертифікацію по ISO 9001-2015!
ISO - найавторитетніший стандарт якості. Для будь-якої компанії в світі отримання сертифікату ISO є найважливішою подією. Оскільки це служить документальним підтвердженням високої якості товарів і послуг.
При цьому отримати такий сертифікат - вкрай непросто. Компанії потрібно довести експертній комісії свою кваліфікацію, пройти численні інспекції, провести серйозну роботу по поліпшенню виробництва, а з цим справляються далеко не всі. Тому в світі не так багато фірм, які відповідають стандартам ISO 9001-2015.
Ми гідно пройшло всі випробування. Тепер ми є власниками сертифіката якості. Що це означає для наших клієнтів? Перш за все, це гарантує Вам високу якість і відмінний результат нашої роботи.