Виберіть оператора
(044) 364-00-97
УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів
22.07.14 | 12:07
Дети Словянска получили игрушки от психологов ДСНС Украины
Дети Словянска получили игрушки от психологов ДСНС Украины

Сьогодні більшість людей східних регіонів розгублені та налякані неочікуваним руйнуванням звичних життєвих стереотипів та усталеного порядку життя. Найбільш вразливі – діти. Навіть, дуже малі, вони переживають такі ж сильні почуття з приводу травматичних подій, як і доросла людина.

 

 

 

 

Тому, співробітниками ДСНС України, зокрема групою психологів, разом з ТМ «Гулівер Країна» протягом тижня було роздано дітям Слов’янська іграшки та проведено ряд заходів щодо підвищення морального стану дітей.

 

«Мамо! Я теж дуже хочу стати як вони і дарувати дітям радощі», - сказав мамі 7 річній Максимка.

 

Нагадуємо, що з 16 липня за дорученням Голови ДСНС України Сергія Бочковського, до звільненого від терористів міста Слов’янськ Донецької області, під керівництвом директора Департаменту персоналу генерал-майора служби цивільного захисту Олександра Євсюкова, прибула та розпочала роботу група з 26 психологів ДСНС України, залучених до психологічного відновлення населення. Зокрема, організовано чергування психологів у приміщеннях міської Ради, пенсійного фонду, відділах соціального захисту та житлово-комунального господарства міста. Розроблені інформаційно-консультативна брошури для мешканців міста «Допомога після травмуючих подій» та «Дорожню карту для переселенців».

 

Проведено вуличний обхід багатоповерхових будинків м. Слов’янськ: всього 641будинків м. Слов’янська (за добу - 12 будинків) і надано психологічну, інформаційно-консультативну допомогу 968 особам (за добу - 148 особам), з них 143 дитини (за добу – 19), 446 особам похилого віку (за добу - 36), 48 інвалідів (за добу – 3). Також було здійснено обхід найбільш постраждалих при проведенні активної фази АТО районів м. Слов’янськ, а саме Черевковки та Семенівки.  Надано психологічну та інформаційно-консультативну допомогу 76 особам переселенцям зі м. Слов’янська, які тимчасово проживають у м. Святогірськ. Психологами ДСНС України проведено психодіагностичний дебрифінг з 8 лікарями - психіатрами обласної психіатричної лікарні м. Слов’янськ та з 6 працівниками служби у справах дітей м. Слов’янськ.

 

 

Залучено до надання психологічної допомоги 2-х психологів громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».