Про компанію | ТМ «Гулівер Країна»
0
Про компанію

Ласкаво просимо в дивний світ м'яких іграшок і сувенірів!

Вітаю! Мене звуть Ольга Василівна. Я - директор компанії «Гулівер Інтернешнл», незвичайної країни, в якій живуть милі, добрі і веселі створіння - іграшки.

Як і багато з Вас, я відкрила для себе цю країну ще в дитинстві, коли раптом зрозуміла, що такі прості, на перший погляд, речі як іграшки приховують у собі справжню чарівну силу. Згадайте, як притискаючи плюшевого ведмедика або улюблену ляльку, ви швидше засинали, як ці м'які створіння піднімали Вам настрій і скрашували самотність ... Напевно, тоді у мене з'явилося величезне бажання зробити цю дивовижну країну доступною кожному, щоб наші будинки стали ще затишніші, а кожен з нас добрішими, і можливо, трішки щасливішими.

З повагою, Ольга Лисенко

photo

Оптовим продажем і виробництвом іграшок, подарунків і сувенірів компанія «Гулівер Інтернешнл» займається понад 20 років.

ТМ «Гулівер Країна» - це м'які іграшки на будь-який смак, декоративні подушки від кращих дизайнерів України, порцелянові ляльки, у тому числі в національних костюмах, широкий вибір українських сувенірів (брелків, магнітів, годинників), подарункові пакети до будь-якого свята.

М'які іграшки ТМ «Гулівер Країна» виготовлені відповідно до ДСТУ EN71 ч.1, ч.2, ч.3.

Вся продукція ТМ «Гулівер Країна» відповідає вимогам технічних регламентів та має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Наші партнери

Ми можемо виготовити іграшки на замовлення. У нас великий досвід створення і виробництва брендових іграшок. Іграшками ТМ «Гулівер Країна» радували своїх покупців багато відомих торгових марок.

partners
Наші досягнення