Виберіть оператора
(044) 364-00-97
УВАГА!!! НОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК
0
Каталог товарів

 

Компанія Гулівер Інтернешнл  була створена в 1997 році в Києві і спеціалізується на виробництві та оптовій торгівлі м'якими іграшками власного бренду «Гулівер країна», подарунковими пакетами та упаковкою. 

Сьогодні Гулівер країна - це один з найбільш відомих брендів в сегменті дитячих товарів Украіни. М'які іграшки виготовляються на основі трьох найважливіших принципів - бездоганна якість, доступна вартість і неповторний дизайн.

Продукція має висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, які підтверджують її безпечність для здоров'я людини та Декларації про відповідність, які свідчать, що іграшка відповідає вимогам ДСТУ EN 71-1, 71-2, 71-3

Гулівер Країна - це , безумовна здатність і бажання не просто робити бізнес, а й дарувати радість. Тільки так, з таким бажанням, можна зробити світ трішки добрішим

З повагою, Ольга Лисенко

photo

 

Наші партнери

Ми можемо виготовити іграшки на замовлення. У нас великий досвід створення і виробництва брендових іграшок. Іграшками ТМ «Гулівер Країна» радували своїх покупців багато відомих торгових марок.

partners
Наші досягнення